Kręgle to ostatnimi czasy jedna z najbardziej popularnych zabaw integracyjnych. Wszystkich chętnych do zmierzenia się w tę ekscytującą grę zapraszamy do naszej kręgielni.

Bowling Ren to kręgielnia wyposażona w cztery tory do gry w kręgle. Pozwala to na rozgrywanie różnego rodzaju turniejów i gier towarzyskich zarówno indywidualnych jak i grupowych. Wygodne loże pozwolą na miłe spędzanie chwil pomiędzy rzutami a przytorowe stoliki dają możliwość odpoczynku i napicia się napoi alkoholowych oraz bezalkoholowych.
Bowling Ren to doskonałe miejsce do organizacji imprez okolicznościowych – urodzin, firmowych spotkań integracyjnych czy po prostu wypadu ze znajomymi na kręgle.
W naszej kręgielni znajdziesz również:
Bilard – stół bilardowy daje możliwość spokojnego spędzenia czasu na grze w bilard. Do dyspozycji mają Państwo kije, podpórki oraz kredę. Wygodne fotele i kanapy pozwolą na chwile relaksu i koncentracji pomiędzy grami.
Dart – elektroniczna tarcza do gry w lotki pozwalają na rozgrywanie turniejów indywidualnych i drużynowych oraz trening celności.

Stół do piłkarzyków – był kiedyś marzeniem każdego chłopaka i mężczyzny, ale wraz z rozwojem gier komputerowych tradycyjne, „analogowe” piłkarzyki stołowe zniknęły nieco w cieniu. Szybko okazało się jednak, że żaden komputer nie jest w stanie oddać klimatu gry przy prawdziwym stole i towarzyszącym temu emocji.
Bar – w pełni wyposażony w napoje alkoholowe oraz bezalkoholowe, przekąski oraz oczywiście Browar Kociewski.

Kręgielnia jest częścią Hotelu Ren oraz Browaru Kociewskiego.

Wizyta w naszej kręgielni zapewni Państwu niezapomniane przeżycia i czas spędzony w miłej atmosferze.

Cennik

Pn-Czw   50 zł/h

Pt-Ndz   60 zł/h

 ZOBACZ WNĘTRZE

Rezerwacja torów

tel. 723 109 110