MASAŻE:

KLASYCZNY CAŁOŚCIOWY
Podstawowy i główny masaż całego ciała lub jego partii z wykorzystaniem tradycyjnych technik masażu, które są podstawą także w innych masażach. W zależności od technik i celu masażu może on działać leczniczo bądź relaksacyjnie. Jest to najskuteczniejszy masaż w leczeniu chorób i wad kręgosłupa oraz całego narządu ruchu (mięśni, kości, stawów). Masaż klasyczny może być pobudzający, stosując mocniejsze techniki i działając na głębiej położone tkanki, bądź bardziej powierzchowny i delikatniejszy – masaż rozluźniający.
Przynosi wiele pozytywnych skutków leczniczych dla organizmu, m.in: obniża napięcie mięśniowe, działa przeciwbólowo, rozluźniająco, przyspiesza regenerację mięśni , poprawia ich jędrność i elastyczność, poprawia krążenie, zmniejsza przykurcze, niedowłady, poprawia ruchomość w stawach, przyspiesza rehabilitację, odżywia tkanki, zapobiega zanikom mięśniowym, a także przyspiesza przemianę materii. Dzięki temu stosowany jest z powodzeniem w wielu schorzeniach ukł. ruchu, jak różnego rodzaju schorzenia i wady kręgosłupa, w rehabilitacji po złamaniach, skręceniach itd, zaburzeniach ukł. nerwowego (np. rwa kulszowa, porażenia, uciski nerwowe, uszkodzenia nerwów itd.), czy ukł. krwionośnego (poprawa krążenia). Stosowane są tutaj techniki głaskania, rozcierania, ugniatania, wibracji i oklepywania.
masaza-terapevtska-telo
MASAŻ ORIENTALNY
Wyjątkowa orientalna technika inspirowana filozofią masażu polinezyjskiego, ajurwedyjskiego, tajskiego i shiatsu. Jej głównym założeniem jest stymulowanie kanałów energetycznych w celu prawidłowego przepływu energii oraz pobudzenie czakr dla zachowania równowagi ciała i ducha. Masaż opiera się na głaskaniu, uciskach i rozciąganiu. Technika wykorzystuje ruchy wykonyanie dłońmi, przedramionami i łokciami. Jej atutem jest zastosowanie elementów jogi pasywnej.
DRENAŻ LIMFATYCZNY
Masaż (drenaż) limfatyczny to inaczej masaż uciskowy. Jest jedną z najskuteczniejszych metod leczenia obrzęków limfatycznych, oraz walki z cellulitem. Drenaż limfatyczny jest jednym z działań fizjoterapeutycznych. Za pomocą rąk terapeuty lub innych urządzeń do tego celu stworzonych, usprawniane jest krążenie limfy. Jest to bardzo przyjemna technika masażu poprawiająca metabolizm organizmu, pobudzająca układ limfatyczny, przyśpieszająca proces oczyszczania oraz wspomagająca transfer tłuszczu uwolnionego podczas innych zabiegów (np. kriolipolizy) do układu limfatycznego. Tym sposobem zapobiega się chorobom wynikającym z obrzęków zastoinowych, zapalnych, onkotycznych i chłonnych. Masaż limfatyczny, nazywany także drenażem limfatycznym, jest zabiegiem mającym na celu pobudzić oraz usprawnić przepływ limfy (chłonki)  w masowanym odcinku lub całym ciele. Stosowany jest również u osób, które chcą przyspieszyć odchudzanie lub sprawić, by skóra stała się jędrna.

fotka

MASAŻ KAMIENIAMI
Masaż kamieniami- recepta na relaks
Masaże kamieniami są niezwykle pomocne dla ludzi, którzy prowadzą stresujący tryb życia. Dzięki leczniczym masażom unormujesz przemianę materii i poprawisz odporność organizmu. Wystarczy wykonać masaż leczniczy – jednocześnie zimnymi oraz ciepłymi kamieniami. Efekt, jaki się osiągnie, nazywany przez lekarzy wyścigiem energii, ma pozytywny wpływ na cały organizm.
pobrane (1)

MASAŻ STÓP/ DŁONI

Masaż dłoni lub stóp poprawia krążenie krwi, przywraca elastyczność oraz regenerację zniszczonej skórze.

Poprawnie wykonany masaż wspomaga procesy metaboliczne przebiegające w skórze, rozlużnia mięśnie oraz łagodzi napięcia i stresy.


Spa_Foot_Massage_BW_1

MASAŻ JAPOŃSKI GŁOWY

Masaż głowy to niezwykle przyjemny i wartościowy zabieg.
W krótkim czasie relaksuje i odpręża całe ciało.Do głównych właściwości tego masażu należą: usuwanie blokad energetycznych oraz stymulacja przepływu energii witalnej w organizmie. Dodatkowo masaż wprowadza w stan relaksacji i łagodzi skutki depresji oraz zaburzeń emocjonalnych, poprawia pracę układu krwionośnego oraz wyzwala w organizmie tzw. hormony szczęścia.


YungChengLin04

PEELING CIAŁA

Głęboko oczyszczający zabieg, który usuwa obumarły naskórek. W efekcie skóra  jest rozświetlona, odświeżona. Zabieg sprzyja wchłanianiu substancji aktywnych  z kosmetyków. Skóra po zabiegu jest  wygładzona, ujędrniona i nawilżona.

SOLNE BIO
AROMATERAPEUTYCZNE
ANTYCELLULITOWE
peeling

RYTUAŁY SPA (PEELING+MASKA+MASAŻ)

ALGOWE
CZEKOLADOWE
BŁOTNE FANGO
AROMATERAPEUTYCZNE
KOZIE MLEKO
KAWOWE
SŁODKIE TRUSKAWKOWE LOVE
LUKSUSOWY ZŁOTY MIÓD I MLEKO