MASAŻE:

KLASYCZNY CAŁOŚCIOWY

Podstawowy i główny masaż całego ciała lub jego partii z wykorzystaniem tradycyjnych technik masażu, które są podstawą także w innych masażach. W zależności od technik i celu masażu może on działać leczniczo bądź relaksacyjnie. Jest to najskuteczniejszy masaż w leczeniu chorób i wad kręgosłupa oraz całego narządu ruchu (mięśni, kości, stawów). Masaż klasyczny może być pobudzający, stosując mocniejsze techniki i działając na głębiej położone tkanki, bądź bardziej powierzchowny i delikatniejszy – masaż rozluźniający.
Przynosi wiele pozytywnych skutków leczniczych dla organizmu, m.in: obniża napięcie mięśniowe, działa przeciwbólowo, rozluźniająco, przyspiesza regenerację mięśni , poprawia ich jędrność i elastyczność, poprawia krążenie, zmniejsza przykurcze, niedowłady, poprawia ruchomość w stawach, przyspiesza rehabilitację, odżywia tkanki, zapobiega zanikom mięśniowym, a także przyspiesza przemianę materii. Dzięki temu stosowany jest z powodzeniem w wielu schorzeniach ukł. ruchu, jak różnego rodzaju schorzenia i wady kręgosłupa, w rehabilitacji po złamaniach, skręceniach itd, zaburzeniach ukł. nerwowego (np. rwa kulszowa, porażenia, uciski nerwowe, uszkodzenia nerwów itd.), czy ukł. krwionośnego (poprawa krążenia). Stosowane są tutaj techniki głaskania, rozcierania, ugniatania, wibracji i oklepywania.
140zł/60min
masaza-terapevtska-telo
MASAŻ ORIENTALNY

Wyjątkowa orientalna technika inspirowana filozofią masażu polinezyjskiego, ajurwedyjskiego, tajskiego i shiatsu. Jej głównym założeniem jest stymulowanie kanałów energetycznych w celu prawidłowego przepływu energii oraz pobudzenie czakr dla zachowania równowagi ciała i ducha. Masaż opiera się na głaskaniu, uciskach i rozciąganiu. Technika wykorzystuje ruchy wykonyanie dłońmi, przedramionami i łokciami. Jej atutem jest zastosowanie elementów jogi pasywnej.
160zl/60min

MASAŻ KAMIENIAMI


Masaż kamieniami- recepta na relaks
Masaże kamieniami są niezwykle pomocne dla ludzi, którzy prowadzą stresujący tryb życia. Dzięki leczniczym masażom unormujesz przemianę materii i poprawisz odporność organizmu. Wystarczy wykonać masaż leczniczy – jednocześnie zimnymi oraz ciepłymi kamieniami. Efekt, jaki się osiągnie, nazywany przez lekarzy wyścigiem energii, ma pozytywny wpływ na cały organizm.
140zł/60min
pobrane (1)

MASAŻ STÓP/ DŁONI

Masaż dłoni lub stóp poprawia krążenie krwi, przywraca elastyczność oraz regenerację zniszczonej skórze.
Poprawnie wykonany masaż wspomaga procesy metaboliczne przebiegające w skórze, rozlużnia mięśnie oraz łagodzi napięcia i stresy.

50zł/30min
Spa_Foot_Massage_BW_1

MASAŻ JAPOŃSKI GŁOWY

Masaż głowy to niezwykle przyjemny i wartościowy zabieg.
W krótkim czasie relaksuje i odpręża całe ciało.Do głównych właściwości tego masażu należą: usuwanie blokad energetycznych oraz stymulacja przepływu energii witalnej w organizmie. Dodatkowo masaż wprowadza w stan relaksacji i łagodzi skutki depresji oraz zaburzeń emocjonalnych, poprawia pracę układu krwionośnego oraz wyzwala w organizmie tzw. hormony szczęścia.

50zł/30min
YungChengLin04

PEELING CIAŁA

Głęboko oczyszczający zabieg, który usuwa obumarły naskórek. W efekcie skóra  jest rozświetlona, odświeżona. Zabieg sprzyja wchłanianiu substancji aktywnych  z kosmetyków. Skóra po zabiegu jest  wygładzona, ujędrniona i nawilżona.

SOLNE BIO
AROMATERAPEUTYCZNE
ANTYCELLULITOWE

80zł/30min
peeling

RYTUAŁY SPA (PEELING+MASKA+MASAŻ)

ALGOWE
CZEKOLADOWE
BŁOTNE FANGO
AROMATERAPEUTYCZNE
KOZIE MLEKO
KAWOWE
SŁODKIE TRUSKAWKOWE LOVE
LUKSUSOWY ZŁOTY MIÓD I MLEKO
 270zł/120min

PAKIETY DLA DWOJGA

” Podwójna przyjemność”
basen+sauny+jacuzzi
masaż kamieniami dla dwojga
masaż japoński głowy
350zł/ 2 osoby

         „Chwila zapomnienia dla dwojga”
basen+sauny+jacuzzi
peeling ciała+masaż pleców /ona/
masaż relaksacyjny /on/
270zł/ 2 osoby