Terminarz rozgrywek – mecze koszykówki w Starogardzie Gdańskim:

http://polpharmabasketball.pl/terminarz-rozgrywek/

___________________________________________________________________________________________________________

ren browar plakat trzecie urodziny 2019 (002)

siatkarrz

____________________________________________________________________________________________________________

ren sala słodowa degustacja 2019

Szanowni Państwo

Chcielibyśmy Państwa poinformować o organizowanym obiedzie degustacyjnym dla naszych przyszłych Par Młodych. Spotkanie to ma na celu przybliżenie dodatkowych usług, które Państwu oferujemy. Zobaczyć będzie można zarówno bufety przygotowywane przez Hotel REN, jak również zdegustować nasze lokalne piwo czy wina serwowane podczas uroczystości weselnych. W trakcie spotkania wystąpi zespół Second Heaven oraz trio smyczkowe, których występ na weselu możemy dla Was zorganizować.

Poszerzyliśmy zakres usług! Na miejscu nie tylko pojawią się firmy gastronomiczne, ale także polecane przez nas firmy florystyczne jak również z myślą o Pannach Młodych, swoje stoisko przygotuje Salon Sukni Ślubnych Bianka. To nie koniec atrakcji przygotowanych przez nas, ponieważ jako nowość w ofercie chcielibyśmy zaproponować Państwu baristów, ich pracę również będziecie mogli zobaczyć.

Spotkanie ma się odbyć 10 marca 2019 roku w Sali Słodowej w Starogardzie Gdańskim od godziny 12.00 na co serdecznie zapraszamy Państwa wraz z najbliższymi.

Dodatkowo, przygotowaliśmy dla Państwa możliwość degustacji obiadu weselnego, aby ułatwić Państwu wybór dań obiadowych i przede wszystkim posmakować potraw przygotowanych przez naszych kucharzy.

Wstęp na spotkanie jest wolny, dlatego tym bardziej zachęcamy Państwa by zabrać ze sobą najbliższych, bo jak to się mówi: „Co dwie głowy to nie jedna!” 😉

Obiad degustacyjny to koszt 89 zł / os, w celu jego wykupienia należy wcześniej zarezerwować miejsca i dokonać wpłaty. W uprzednim roku z racji dużego zainteresowania gości, sam obiad degustacyjny rozdzieliliśmy na różne godziny, dlatego też zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji.

W celu rezerwacji stolika prosimy o kontakt.

Tel. 601-658-318

Mail: marketing@ren.com.pl