DEPILACJA LASEROWA LIGHT SHEER

Depilacja laserowa kosmetyczna i lecznicza to nowoczesna metoda usuwania owłosienia, które pojawiło się bądź w przebiegu zaburzeń hormonalnych i dotyczy np. górnej wargi, brody u kobiet, bądź usuwane jest w celach kosmetycznych np. nogi, pachy, bikini. Zabieg depilacji wykonywany jest laserem diodowym Light Sheer Desire™ firmy Lumenis. Jest to najnowocześniejsze urządzenie depilacyjne dostępne na rynku światowym. 

Dla kogo jest depilacja?
Dla osób, którym zależy na zadbanym wyglądzie, a jednocześnie na komforcie w postaci starannej i całkowicie bezpiecznej metody depilacji. Dla każdego – dla kobiet i mężczyzn z włosami w miejscach niechcianych, bądź nieoczekiwanych (twarz, uszy, warga górna, broda, szyja, klatka piersiowa, pachy, plecy, bikini, nogi).
Jakie są zalety depilacji laserem Light Sheer DESIRE ? Laser ten jest najszybszym i zarazem najmocniejszym systemem z cenionej na całym świecie serii LightSheer®, uchodzącej za najskuteczniejszy laser w fotodepilacji.

Laser posiada niepowtarzalny, wbudowany system chłodzenia – końcówkę ChillTip™, która chłodzi i chroni skórę, sprawiając, że zabieg jest mniej bolesny.

LightSheerET_handpieceMetoda trwała  

Usuwa włosy na stałe( skuteczność sięga 95%). Oszczędza nieprzyjemnych, czasochłonnych zabiegów takich jak depilacja mechaniczna, depilacja woskiem, golenie i elektroliza, które trzeba powtarzać co kilka dni lub tygodni, i które niosą ryzyko wrastania włosów, powstawania przebarwień czy blizn.

Metoda bezpieczna
Fala emitowana przez laser przenika 2 mm w głąb skóry – działa więc tylko powierzchniowo, nie wpływając na funkcje organizmu.

   Metoda bezinwazyjna
Laser nie narusza ciągłości skóry, nie powoduje powstawania blizn. Ewentualne powstałe zaczerwienienie czy przebarwienia ustępują j w krótkim czasie po zabiegu.

Ile zabiegów jest potrzebnych do trwałego pozbycia się włosów? 

Nie wszystkie włosy naraz są w fazie wzrostu reagującej na światło lasera. W związku z tym, w trakcie jednego zabiegu usuwanych jest ok. 30 % włosów. Pozostałe odrastające włosy są cieńsze i jaśniejsze.
Aby usunąć wszystkie włosy potrzebnych jest około 5 zabiegów.

Wykupując zabiegi laserowe w pakietach otrzymasz rabat do 30%.