CIAŁO:

Thermogenique
Termogeniczny zabieg kształtujący i wyszczuplający sylwetkę to seria wyjątkowo skutecznych zabiegów wspomagających walkę z cellulitem.

ETAPY ZABIEGU:

Etap 1 – WYWIAD I DOKŁADNY POMIAR CIAŁA
Przed rozpoczęciem pierwszego profesjonalnego zabiegu z serii na ciało należy przeprowadzić dokładny wywiad z pacjentem, aby wyeliminować możliwość wystąpienia działań niepożądanych. Następnie dokonujemy dokładnych pomiarów newralgicznych punktów ciała. Pomiarów dokonujemy i zapisujemy zgodnie z Kartą Klienta THERMOGENIQUE.
Etap 2 – PEELINGUJĄCY MASAŻ WSTĘPNY CIAŁA
Na skórę nakładamy niewielką ilość wybranego peelingu w zależności od dedykowanego zabiegu.
Masaż peelingujący wykonujemy zgodnie z procedurą zabiegową, szczególnie skupiając się na miejscachnewralgicznych. Po zakończeniu peeling zmywamy ze skóry za pomocą wilgotnych ręczników lub pod prysznicem.
Etap 3 – AKTYWNE UDERZENIE TERMOGENICZNE
Na partie objęte zabiegiem nakładamy ampułkę V-Slim PROF. Koktajl redukujący tkankę tłuszczową i modelujący kontur do ciała. Zawartość ampułki wmasowujemy dokładnie i intensywnie w skórę. Nie spłukujemy! Następnie na te same partie ciała nakładamy Minceur thermo-actif – termoaktywny antycellulitowy żel wyszczuplający i modelujący sylwetkę.
Etap 4 – WZMOCNIENIE TERMOGENICZNE I DETOKS
Na partie objęte zabiegiem nakładamy „kokon termogeniczny”. Następnie wytwarzamy efekt próżni w „kokonie termogenicznym” oraz przykrywamy dodatkowo pacjenta kocem pozostawiając do wzmocnienia efektu na około 25-35 minut.
Etap 5 MASAŻ FIRMOWY THERMOGEN BODY SHAPE EXTRÊME MASSAGE
Po zdjęciu „kokona termogenicznego” na partiach objętych zabiegiem wykonujemy specjalistyczny drenaż zgodnie z procedurą THERMOGEN. Po wykonaniu drenażu przechodzimy do intensywnie ujędrniającego, wyszczuplającego i modelującego sylwetkę masażu THERMOGEN Body Shape Extrême Massage.
Etap 6 POMIARY KOŃCOWE
Na zakończenie pierwszego zabiegu z serii dokonujemy również zgodnie z Kartą Klienta pomiarów pozabiegowych. Pomiary dokonywane są w tych samych miejscach i partiach ciała, które były mierzone przed zabiegiem. Pomiary zapisujemy w Karcie Klienta i porównujemy z pomiarami przed podając utratęcentymetrów.

EFEKTY:

 • gładsza skóra
 • oczyszczenie organizmu z toksyn
 • niwelowanie obrzęków i zastojów
 • odprowadzenie nadmiaru wody
 • utrata centymetrów w obwodach

WSKAZANIA:

 • cellulit
 • zatrzymywanie wody w organiźmie
 • nadmierna tkanka tłuszczowa
 • „ciężkość” nóg

PRZECIWWSKAZANIA:

 • ciąża i laktacja
 • choroby skóry
 • nadciśnienie
 • problemy z wątrobą

21742954_1631647780233475_2347567942260619957_n 35885841_10211409802992484_7851061111687217152_n

MASAŻE:

KLASYCZNY CAŁOŚCIOWY

Podstawowy i główny masaż całego ciała lub jego partii z wykorzystaniem tradycyjnych technik masażu, które są podstawą także w innych masażach. W zależności od technik i celu masażu może on działać leczniczo bądź relaksacyjnie. Jest to najskuteczniejszy masaż w leczeniu chorób i wad kręgosłupa oraz całego narządu ruchu (mięśni, kości, stawów). Masaż klasyczny może być pobudzający, stosując mocniejsze techniki i działając na głębiej położone tkanki, bądź bardziej powierzchowny i delikatniejszy – masaż rozluźniający.
Przynosi wiele pozytywnych skutków leczniczych dla organizmu, m.in: obniża napięcie mięśniowe, działa przeciwbólowo, rozluźniająco, przyspiesza regenerację mięśni , poprawia ich jędrność i elastyczność, poprawia krążenie, zmniejsza przykurcze, niedowłady, poprawia ruchomość w stawach, przyspiesza rehabilitację, odżywia tkanki, zapobiega zanikom mięśniowym, a także przyspiesza przemianę materii. Dzięki temu stosowany jest z powodzeniem w wielu schorzeniach ukł. ruchu, jak różnego rodzaju schorzenia i wady kręgosłupa, w rehabilitacji po złamaniach, skręceniach itd, zaburzeniach ukł. nerwowego (np. rwa kulszowa, porażenia, uciski nerwowe, uszkodzenia nerwów itd.), czy ukł. krwionośnego (poprawa krążenia). Stosowane są tutaj techniki głaskania, rozcierania, ugniatania, wibracji i oklepywania.

masaza-terapevtska-telo
MASAŻ ORIENTALNY

Wyjątkowa orientalna technika inspirowana filozofią masażu polinezyjskiego, ajurwedyjskiego, tajskiego i shiatsu. Jej głównym założeniem jest stymulowanie kanałów energetycznych w celu prawidłowego przepływu energii oraz pobudzenie czakr dla zachowania równowagi ciała i ducha. Masaż opiera się na głaskaniu, uciskach i rozciąganiu. Technika wykorzystuje ruchy wykonyanie dłońmi, przedramionami i łokciami. Jej atutem jest zastosowanie elementów jogi pasywnej.

180zł /60min

 MASAŻ GORĄCYMI KAMIENIAMI

Masaż kamieniami- recepta na relaks
Masaże kamieniami są niezwykle pomocne dla ludzi, którzy prowadzą stresujący tryb życia. Dzięki leczniczym masażom unormujesz przemianę materii i poprawisz odporność organizmu. Wystarczy wykonać masaż leczniczy – jednocześnie zimnymi oraz ciepłymi kamieniami. Efekt, jaki się osiągnie, nazywany przez lekarzy wyścigiem energii, ma pozytywny wpływ na cały organizm.

160zł/60min
pobrane (1)

MASAŻ STÓP/ DŁONI

Masaż dłoni lub stóp poprawia krążenie krwi, przywraca elastyczność oraz regenerację zniszczonej skórze.
Poprawnie wykonany masaż wspomaga procesy metaboliczne przebiegające w skórze, rozlużnia mięśnie oraz łagodzi napięcia i stresy.

60zł/30min

Spa_Foot_Massage_BW_1

MASAŻ JAPOŃSKI GŁOWY

Masaż głowy to niezwykle przyjemny i wartościowy zabieg.
W krótkim czasie relaksuje i odpręża całe ciało.Do głównych właściwości tego masażu należą: usuwanie blokad energetycznych oraz stymulacja przepływu energii witalnej w organizmie. Dodatkowo masaż wprowadza w stan relaksacji i łagodzi skutki depresji oraz zaburzeń emocjonalnych, poprawia pracę układu krwionośnego oraz wyzwala w organizmie tzw. hormony szczęścia.
60zł/30min
YungChengLin04

PEELING CIAŁA

Głęboko oczyszczający zabieg, który usuwa obumarły naskórek. W efekcie skóra  jest rozświetlona, odświeżona. Zabieg sprzyja wchłanianiu substancji aktywnych  z kosmetyków. Skóra po zabiegu jest  wygładzona, ujędrniona i nawilżona.

SOLNY/CUKROWY

90zł/30min

peeling

PAKIETY DLA DWOJGA

” Podwójna przyjemność”
basen+sauny+jacuzzi 60min
masaż kamieniami dla dwojga
masaż japoński głowy 90min

380zł/2 osoby

         „Chwila zapomnienia dla dwojga”
basen+sauny+jacuzzi 60min
masaż relaksacyjny dla dwojga 60min
280zł /2 osoby